UpTime Widget (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Decimal point
fi: Desimaalipiste

en: @interval ago
fi: @interval sitten
