UpTime Widget (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Refresh interval
gl: Intervalo de actualización

en: Scale
gl: Escala

en: Decimal point
gl: Coma decimal
