UpTime Widget (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Refresh interval
hu: Frissítési időköz

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: API key
hu: API kulcs

en: Decimal separator
hu: Tizedes jegy elválasztója

en: Decimal point
hu: Tizedespont

en: Uptime
hu: Üzemidő

en: @interval ago
hu: @interval ideje
