UpTime Widget (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Decimal point
is: Tugabrotsskil
