UpTime Widget (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Scale
jv: Skala

en: Decimal point
jv: Titik desimal
