UpTime Widget (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Scale
mr: मोजपट्टी
