UpTime Widget (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: API key
oc: Clau API

en: Decimal point
oc: Marcador decimal
