UpTime Widget (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Refresh interval
pl: Interwał odświeżeń

en: Scale
pl: Skala

en: API key
pl: Klucz API

en: Decimal point
pl: Separator dziesiętny

en: @interval ago
pl: @interval temu
