UpTime Widget (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Refresh interval
pt: Intervalo de atualização

en: Scale
pt: Escala

en: API key
pt: Chave API

en: Decimal point
pt: Ponto decimal

en: @interval ago
pt: @interval atrás
