UpTime Widget (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Scale
ro: Scalare

en: API key
ro: Cheia API

en: Decimal point
ro: Separator zecimal

en: @interval ago
ro: @interval în urmă
