UpTime Widget (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Refresh interval
tr: Yenileme aralığı

en: Scale
tr: Ölçek

en: Decimal point
tr: Ondalık nokta

en: @interval ago
tr: @interval önce
