UpTime Widget (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Scale
ug: شكالا

en: Decimal point
ug: كەسىر چىكىتى
