UpTime Widget (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Refresh interval
uk: Інтервал оновлення

en: Scale
uk: Масштаб

en: API key
uk: Ключ API

en: Decimal separator
uk: Відокремлюють цілу частину від дробової

en: Every cron run
uk: Кожний запуск крону

en: Decimal point
uk: Крапка

en: Uptime
uk: Час роботи

en: @interval ago
uk: @interval тому
