UpTime Widget (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Save
ar: حفظ

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Widget
ar: ودجة

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية
