UpTime Widget (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Decimal point
bs: Decimalna tačka
