UpTime Widget (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Save
ca: Desa

en: Refresh interval
ca: Interval de refresc

en: Scale
ca: Escalar

en: Widget
ca: Giny

en: Decimal separator
ca: Separador de decimals

en: Decimal point
ca: Punt decimal
