UpTime Widget (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Scale
hi: पैमाना

en: Decimal point
hi: दशमलव बिंदु
