UpTime Widget (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Save
hr: Spremi

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Widget
hr: Cinculator

en: Decimal point
hr: Decimalna točka
