UpTime Widget (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Save
it: Salva

en: Scale
it: Scala

en: Decimal point
it: Virgola decimale
