UpTime Widget (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Save
ta: சேமி

en: Scale
ta: அளவுகோல்

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Decimal point
ta: தசம புள்ளி
