UpTime Widget (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Save
th: บันทึก

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Decimal point
th: จุดทศนิยม
