UpTime Widget (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Save
vi: Lưu

en: Scale
vi: Co dãn

en: API key
vi: khóa API

en: Decimal separator
vi: Dấu cách thập phân

en: Decimal point
vi: Dấu chấm thập phân
