UpTime Widget (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ
