UpTime Widget (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག
