UpTime Widget (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Scale
eo: Skalo
