UpTime Widget (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Refresh interval
es: Intervalo de actualización

en: Scale
es: Escala

en: API key
es: Clave del API

en: Decimal point
es: Coma decimal

en: @interval ago
es: Hace @interval

en: Copyright notice
es: Nota de copyright
