UpTime Widget (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Refresh interval
fr: Intervalle de rafraîchissement

en: Scale
fr: Échelle

en: API key
fr: Clé d'API

en: Decimal separator
fr: Séparateur décimal

en: Decimal point
fr: Marqueur décimal

en: Uptime
fr: Durée de fonctionnement

en: @interval ago
fr: Il y a @interval

en: 24 hours (recommended)
fr: 24 heures (recommendé)

en: Choose a notice
fr: Choisir une information

en: Save this form to refresh above examples.
fr: Enregistrer ce formulaire pour renouveler les exemples ci-dessus.
