UpTime Widget (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: @interval ago
he: לפני @interval
