UpTime Widget (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: @interval ago
hy: @interval առաջ
