UpTime Widget (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Refresh interval
id: Rentang refresh

en: Scale
id: Skala

en: API key
id: Kunci API

en: Decimal point
id: Poin desimal

en: @interval ago
id: @interval lalu
