UpTime Widget (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Save
sk: Uložiť

en: Scale
sk: Škálovať

en: API key
sk: API kľúč

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka
