UpTime Widget (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Save
sl: Shrani

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Widget
sl: Gradnik

en: Decimal point
sl: Decimalna točka
