Airship Web Notifications (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Position
fi: Sijoitus

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Middle
fi: Keskellä

en: Credentials
fi: Tunnukset
