Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Manual
hu: Kézi

en: Middle
hu: Közép

en: Notification
hu: Értesítés

en: Default Title
hu: Alapértelmezett cím

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Top Center
hu: Felső közép

en: Bottom Center
hu: Alsó közép
