Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Node Type
it: Tipo di nodo

en: Position
it: Posizione

en: Manual
it: Manuale

en: Update Rule
it: Aggiorna regola

en: Notification
it: Notifica
