Airship Web Notifications (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: Manual
sv: Manuell

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Notification
sv: Avisering

en: Credentials
sv: Referenser
