Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: Position
uk: Позиція

en: Manual
uk: Вручну

en: Middle
uk: Середина

en: New Content
uk: Новий матеріал

en: Ok
uk: Гаразд

en: Auto
uk: Авто

en: Update Rule
uk: Обновити правило

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Top Center
uk: Верхній центральний
