Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Button
ca: Botó

en: Position
ca: Posició

en: Ok
ca: D'acord

en: Notification
ca: Notificació

en: Default Title
ca: Títol per defecte
