Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Button
cs: Tlačítko

en: Position
cs: Pozice

en: Notification
cs: Oznámení
