Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: Bottom
da: Bund

en: Button
da: Knap

en: Position
da: Placering

en: Middle
da: Midt

en: Notification
da: Underretning

en: Credentials
da: Brugeroplysninger
