Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Button
eu: Botoia

en: Position
eu: Kokapena

en: Middle
eu: Erdian

en: Ok
eu: Ados
