Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Yes
id: Ya

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Button
id: Tombol

en: Position
id: Posisi

en: Middle
id: Tengah

en: Ok
id: Oke

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas

en: Credentials
id: Kredensial

en: Top Center
id: Tengah Atas

en: Bottom Center
id: Tengah Bawah
