Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Ok
kn: ಸರಿ

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
