Urban Airship Web Push Notifications (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Button
lv: Poga

en: Banner
lv: Baneris

en: Position
lv: Pozīcija

en: Ok
lv: Labi

en: Notification
lv: Paziņojums
