Airship Web Notifications (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Button
es: Botón

en: Position
es: Posición

en: Middle
es: Enmedio

en: Notification
es: Notificación

en: Default Title
es: Título predeterminado

en: Bottom Left
es: Inferior izquierdo

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Top Left
es: Superior izquierdo

en: Top Right
es: Superior derecho

en: Credentials
es: Credenciales
