Airship Web Notifications (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Yes
et: Jah

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Button
et: Nupp

en: Banner
et: Bänner

en: Position
et: Asukoht

en: Ok
et: Olgu
