Airship Web Notifications (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gl: Si

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Button
gl: Botón

en: Position
gl: Posición

en: Middle
gl: Medio

en: Ok
gl: Correcto
