Airship Web Notifications (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Button
it: Pulsante

en: Position
it: Posizione

en: Notification
it: Notifica
