Airship Web Notifications (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Button
pl: Przycisk

en: Banner
pl: Baner

en: Position
pl: Pozycja

en: Middle
pl: Środek

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Invalid credentials
pl: Nieprawidłowe dane uwierzytelniające
