Airship Web Notifications (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Button
pt: Botão

en: Position
pt: Posição

en: Middle
pt: Meio

en: Notification
pt: Notificação

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito

en: Credentials
pt: Credenciais
